YAPIM ENERJİ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Elektrik, Mühendislik ve Taahhüt sektöründeki iş tecrübemizi Denizli’de Yapım Enerji Elektrik Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında toplamış bulunmaktayız. Firmamız çalışma alanını Elektrik Taahhüt, Sanayi Tesisleri Elektrifikasyonu, Enerji Nakil Hatları, Trafo Merkezleri Kurulumu, Toplu Konut ve Fabrika Elektrik Altyapı, Elektrik Proje, Elektrik Malzeme Satışı, Danışmanlık Hizmetleri, Trafo İşletme Sorumluluğu ve Bakımı, Pano Hizmetleri, Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Ölçüm Hizmetleri olarak belirlemiştir. Eski zamanlara dayanan iş tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile elektrik sektörünün büyüyen, gelişen ve göz ardı edilemez yüzlerinden biri olmuştur.

Firmamız, Elektrik sektöründe standartlara uygun kalite anlayışı, hedefleri yüksek tutma politikası, sorumluluklarını zamanında ve eksiksiz yerine getirme prensibi ile sürekli gelişen elektrik sektöründe son teknolojiye uygun cihazların kullanımını ve hizmetlerin sürekliliğini sağlayacak kaliteli ve başarılı olarak hizmet vermeyi birinci koşul olarak kabul etmiştir.

Globalleşen dünyamızda müşteri memnuniyetini esas alarak, profesyonel bir ruhla çalışan tecrübeli bir ekip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne kadar bizi özel kılan ve müşteri tercihinin artmasını sağlayan tek anahtar sizleri dinlemek, anlamak ve iyi bir hizmet vermek olduğunu biliyoruz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Taahhüt ettiğimiz bütün işlerde, sözleşme şartlarına uygun ve yasal mevzuatın gereklerine sadık kalarak, son teknolojik gelişmelerin ışığında ekonomik, hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine daha nitelikli hizmet verebilmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak ve ülkemiz ekonomisine artı değerler katmak şirketimizin temel prensipleridir.

MİSYONUMUZ

Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak,

Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak,

Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak,

Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak,

Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak,

Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

VİZYONUMUZ 

Kurulduğumuz günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi / markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek;

önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.